A160-1200XTL
vierwiel elektrische vorkheftruck
Specificaties
KERNMERKEN
WAARDE
Gebruik
Nieuw
Capaciteit
16000kg @ 1200 mm kg
Mast
Simplex 4000 mm
Vork lengte
2400 mm
Voorzetapparatuur
vorkversteller-side shift
Nummer
D0515C
Jaar
2026
Merk
Carer
Type
A160-1200XTL
Hefcapaciteit
16000 kg
Lastzwaartepunt
1200 mm
Doorrijhoogte
3520 mm
Breedte
2500 mm
Lengte
5045 mm
Hefhoogte
4000 mm
Hydrauliek groepen
3 + 4 + 5e groep
Banden
volrubber
Verlichting
rijverlichting en werklampen
Batterij merk
Eternity
Batterij model
144V-1680Ah Quasar carbon
Lader merk
Eternity
Lader model
2x 72-200Ah, 32Ah stekker aansluiting, 5 polig, laadtijd 8 uur
Cabine
ja
Kachel
ja
Voorzetapparatuur
vorkversteller met side shift
Vorken
2400 x200x100 mm